Poruchova služba je v dnešnej dobe naozaj veľmi potrebná

Poruchy-poruchova služba a ich výskyt je v prirodzenom prostredí častejší ako dopyt po nových montážach a rôznych požiadavkách zákazníkov ktorý požadujú do svojej domácnosti alebo vlastneného komplexu nejaký nový modul.Preto by mali byť všetci kvalitný vodoinštalatéri na úrovni poruchových služieb. Táto úroveň sa odvíja od rýchlosti a spracovania rôznych poruchových situácií. Taktiež je dôležité zachovať si v každej situácií “chladnú” hlavu a vedieť vykonať dostatočnú analýzu danej situácie a vedieť okamžite odvodiť nasledujúci postup. Toto remeslo nieje len o kompletnej znalosti vodoinštalérskej profesie. Je aj o nasadení, komunikácií a schopnosti zvládať stres aj v tých najobtiažnejších situáciach ktoré sa vyskytnú oprava stupačiek.enter image description here Pokiaľ sa nachádzate v modernejšej alebo vybavenejšej domácnosti úniky na všetkých týchto miestach vás môžu stáť poriadne draho. Nestačí len pár utiahnutí univerzálnym kľúčom. Ventil môže vypovedať službu počas vášho pokojného spánku, vášho pobytu v práci alebo v akejkoľvek inej “nečakanej” situácií oprava nonstop. Preto je potrebné hneď pri prvom náznaku možného poškodenia alebo stagnácií rôznorodých ventilov kontaktovať vodoinštalatéra v okolí. Výmena vám zaberie len zlomok z ceny ktorú by mohla tvoriť následne finálna cena všetkých skompletizovaných škôd. Ušetrí vám to veľa času aj energie.
Poznáme to asi všetci alebo aspoň polovica z nás sa s tým už stretla a možno aj stretne. Nešiel vám kohútik? Vypovedala vám vodovodná batéria? Alebo dokonca ste sa počínali s vytopeným priestorom oprava stupačiek? Všetky tieto veci sú veľmi nepríjemne ale keď už na ne dôjde, treba zachovať chladnú hlavu a konať pohotovo no rozvážne. Pokiaľ sú to len drobné problémy ako nejaké kvapkanie alebo pretekajúce wc, tak v tom prípade to tiež netreba brať na ľahkú váhu keďže nás to stojí peniaze a z malého kvapkania môže nakoniec byť obrovský prúd vody ktorý spraví neplechu nám aj naším susedom počas toho ako sme v práci treba volat poruchova služba.enter image description here Nikto z nás by sa predsa nechcel po ťažkom dni v práci vrátiť do vytopenej domácnosti, zaťažovať svoj rozpočet a obmedzovať stanovené finančné ciele na daný mesiac. Keď už žiaľ na takúto situáciu dôjde treba volať skúseného inštalatéra alebo vodára oprava nonstop. Tu v Bratislave sa ich nachádza hneď niekoľko ale treba vedieť koho si vybrať. My pracujeme NON-STOP a čo sa týka vodárstva a všetkého naokolo tak poskytujeme v tomto obore aj poruchovú službu.

Ako zohnať čo najrýchlejšie zručného opravára?

Voda je dôležitá strategická surovina. Je dosť možné, že popri rope sa čoskoro stane tou najdôležitejšou. Najmä v oblastiach, kde je jej dlhodobý nedostatok. Klimatické zmeny, „vysychanie krajiny“ a opakujúce sa záplavy posúvajú stále viac do popredia hlasy, ktoré upozorňujú na potrebu udržania vody v krajine a zamedzeniu jej zbytočného plytvania. enter image description here Samozrejme, okrem zakúpenia systémov, ktoré zabezpečia nonstop oprava, že budete výraznejšie šetriť vodu, môžete zabrániť zbytočnému plytvaniu aj iným spôsobom poruchová služba .Stačí, ak budete priebežne kontrolovať, či toaleta nepreteká. Ak áno, problém sa snažte vyriešiť čo najrýchlejšie, keďže takáto porucha môže spôsobiť, že mesačne prídete aj o 3 500 litrov vody naviac.Poďme však už k samotným zariadeniam. V tomto prípade sa určite oplatí investovať do moderného splachovacieho systému radí nonstop oprava. Najnovšie systémy oproti klasickým prevedeniam totiž výrazne šetria vodu. Obyčajné sudy na zbieranie vody často nie sú príliš estetické a ich umiestnenie býva náročné. Na poruchovosti a životnosti potrubia sa podieľa aj použitý materiál, najvhodnejšie sú plastové a kovové trubky s antikorovou úpravou.

enter image description here Ak chcete zabrániť upchávaniu potrubia musíte dodržať určité pravidlá už pri jeho montáži. Zmena smeru toku sa musí riešiť oblúkmi s polomerom aspoň 100 cm a nesmú sa používať ostré kolená. Bočné vetvy sa nesmú pripájať zhora, zanášanie sa zníži pripojením v smere toku v uhle menšom ako 90°. Odtekanie vody zlepší mierne zväčšenie spádu v smere toku. Odtokové rúry v dome bývajú spravidla z plastu. Keďže porucha inštalácie odpadová voda z umývačky alebo práčky môže byť veľmi horúca, musia sa používať vysokoteplotné rúry (HT rúry). Spravidla sa používajú rúry z PP (polypropylénu) alebo rúry z PVC, rozpoznáte ich podľa sivej farby. Ako podzemné potrubia nachádzajúce sa pod pivničnou podlahou v zemi sa používajú takzvané KG potrubia (plastové podzemné potrubia), poruchová služba označované aj ako kanalizačné rúry z PVC, ktoré majú väčšinou oranžovo-hnedú farbu. Okrem toho existujú rôzne odbočky, oblúky v rôznych uhloch, odtoky a prepady, zápachové uzávery (sifón), tesnenia, ako aj redukčné kusy na spájanie rúr s rôznym priemerom porucha inštalácie. Odtokové potrubia vody: ukladanie odpadového potrubia

Poruchová služba v Bratislave ako univerzálne a najrýchlejšie riešenie kedykoľvek a kdekoľvek. Čomu sa treba vyvarovať a ako sa zachovať už v danej nešťastnej situácií?

Každý z nás má negatívne skúsenosti s nejakou konkrétnou poruchou ktorá ho už v domácnosti stihla dosť “nemilo” prekvapiť. Poruchy automaticky delíme na tie menšie ktoré systematicky ignorujeme a na tie väčšie ktoré sa nám dokážu negatívne zachovať v našich spomienkach. Tie väčšie väčšinou vždy vznikajú kvôli ignorácií tých menších, alebo kvôli nejakej chybe za ktorú niekedy ani nemôžeme lebo nemáme dostatok skúsenosti na jej predpoklad. Keď už nastane situácia podobného negatívneho charakteru tak ľudia občas panikária pretože nevedia čo majú v danej situácií robiť. Tieto všetky poznatky ako poruchová služba v celej Bratislave a okolí vnímame a sledujeme už pomerne dlhší čas za našu dlhoročnú prax. enter image description here Tento článok píšeme preto aby ste sa im skúsili vyvarovať, v prípade že už je neskoro sme tu pre vás na odstraňovanie porúch v okolí Bratislavy a kontaktujte nás okamžite. Poďme si teda vymenovať tie najčastejšie poruchy s ktorými sa naša poruchová služba stretáva takmer neustále a aj následky týchto špecifických porúch.

Porucha elektriny enter image description here Porucha elektriny patrí medzi oblasť porúch s ktorou súvisí pomerne väčšie množstvo našich výjazdov. Poruchy elektriny môžu byť špecifické avšak najčastejšie sa vyskytujú v starších bytoch, väčšinou panelákoch ktoré obývajú dôchodcovia alebo mladšie páry. Nižšia cena, optimálna lokalita, pekný interiér. Množstvo realitných kancelárií vám však nepovie v akom stave je jadro bytu. Chcete sa usadiť, nechcete aby vám niekto iný prebral takú super ponuku. Začína to staršími nemenenými elektrickými rozvodmi ktoré sa v jadre nachádzajú. Sú staré poškodené a nechodia sa. Zásuvky sú tiež staršie, možno natreté. Po čase sa začnú správať divne spotrebiče novej generácie ktoré nie sú prispôsobené starým elektrickým rozvodom. Tento prípad pri nejakom skrate alebo preťažení veľakrát skončí katastrofálne pre vaše novozakúpené spotrebiče. A to nehovoriac o nebezpečí vypuknutia požiaru. Medzi najdramatickejší výjazd ktorý sme zažili bol pohľad na horiacu obývačku ktorej epicentrom bola zásuvka čo sa dostala do plameňov. Preto si vždy skontrolujte a preverte aj vašu elektroinštaláciu.

Oprava kúrenia enter image description here Hlavnou príčinou našich výjazdov sú tiež staršie a neudržiavané vykurovacie zariadenia, konkrétne sa jedná o radiátory. Väčšina domácnosti ešte používa staršie radiátory ktoré majú aj 2. desaťročia! Áno. Naša poruchová služba riešila počas zimných sviatkov nespočetné množstvo prípadov kedy ľudia ktorý ešte nemali zaobstarané nove a ekonomický výhodné panelové radiátory prudko doplatili na svoju nevedomosť a nezáujem. Oprava kúrenia všeobecne po tomto incidente je veľmi nákladná keďže novovzniknuté vedľajšie škody zapríčinené poruchou majú niekedy dosah aj na celú domácnosť.

Z týchto 2 najvážnejších poruchových udalostí s ktorými sa žiaľ stretla naša Bratislavská poruchová služba svedčí o tom že aj váš pocit bezpečia môže byť mylný a môže dosť vážne ublížiť vašej peňaženke aj plánom do budúcna. Dávajte pozor aby sa vám nestali podobné chyby a radšej si zavolajte na revíziu kúrenára alebo elektrikára. V prípade že už k takejto situácií došlo zavolajte a poraďte sa s našimi expertmi na odstraňovanie porúch.